Firma

Firma DROG-ZNAK powstała w roku 1988. Na początku swojej działalności firma zajmowała się produkcją znaków z żywic poliestrowych (podświetlanych) posiadających szerokie zastosowanie w końcu lat 80 – tych.

W związku ze zmieniającym się zapotrzebowaniem rynku od roku 1990 firma rozpoczęła produkcję znaków na podkładach metalowych. 

W chwili obecnej głównym profilem działalności firmy jest produkcja znaków drogowych na podkładach metalowych z podwójnie zaginaną krawędzią, produkcja barier parkingowych, oraz usługi związane z inżynierią ruchu. 

Nadrzędnym celem firmy jest świadczenie wysokiej jakości usług w zakresie pionowego i poziomego oznakowania dróg. Poprzez wysoką jakość naszych wyrobów i usług oraz terminowość pragniemy utrzymywać i nieustannie wzmacniać naszą pozycję. 

Jesteśmy w stanie podjąć się każdego zadania w zakresie oznakowania pionowego lub poziomego dróg gwarantując w pełni profesjonalne i terminowe wykonanie. Staramy się maksymalnie szybko realizować każde zamówienie, wielokrotnie niemalże „od ręki”. 

Aby sprostać coraz większym wymaganiom rynku krajowego oraz móc konkurować z innymi firmami w Europie uzyskaliśmy szereg certyfikatów potwierdzających naszą wiarygodność, niezbędnych do prowadzenia działalności.

 

 

Blokady parkingowe